SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Supkopp 4148338
nr 414 8338
Supkopp
1700-tal, Silver
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 maj 2006
1.100 kr
850 kr
950 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.